Hakkımızda

Hanus Danışmanlık Merkezi, bireylerin zihinsel ve duygusal sağlıklarını desteklemek amacıyla kurulmuştur. Merkezimiz, Yalova’da hizmet vermektedir ve 2022 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Merkezimizde bireysel danışmanlık, çift terapisi, aile terapisi ve grup terapisi hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca, psikolojik test uygulamaları da yapmaktayız. Tüm hizmetlerimiz, alanında uzman psikolog ve terapistlerimiz tarafından verilmektedir.

Hanus Danışmanlık Merkezi’nde görev yapan uzmanlarımız, çocuk ve ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi, aile terapisi, bağımlılık tedavisi ve stres yönetimi gibi farklı alanlarda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, tüm uzmanlarımız düzenli olarak mesleki gelişim programlarına katılarak bilgi ve becerilerini güncel tutmaktadırlar.

Amacımız, müşterilerimizin zihinsel ve duygusal sağlıklarını desteklemek ve kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaktır. Tüm hizmetlerimizi, güvenli, destekleyici ve saygılı bir ortamda sunmaktayız. Eğer siz de zihinsel veya duygusal sağlığınızla ilgili bir konuda destek almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?